Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Van levenskunst tot stervenskunst

Over spiritualiteit in de palliatieve zorg

Carlo Leget

€ 20,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Delen:
Beschrijving

Na zijn succesvolle boek Ruimte om te sterven dat de tragiek van het sterven in een breder en bevrijdend perspectief plaatste, schreef Carlo Leget een helder boek over de manier waarop zijn spirituele model van de 'innerlijke ruimte' kan toegepast worden en hoe gewerkt kan worden bij vragen rond het levenseinde.

Met aandacht voor vragen zoals: Wat is spiritualiteit eigenlijk en heeft het altijd met religie te maken? Hoe doe je dat nu in de praktijk, die innerlijke ruimte? Hoe kun je aan de slag met het model in de dagelijkse zorg voor patiënten? Is het model ook te gebruiken wanneer je met rouw te maken krijgt? Wat betekent die spirituele dimensie nu voor de omgang met ethisch omstreden kwesties als euthanasie en palliatieve sedatie?

Voor een breed publiek van zieken en hun naasten, voor zorgprofessionals en vrijwilligers in de palliatieve sector, voor iedereen die geconfronteerd wordt met de eindigheid van het leven.

Productspecificaties
EAN : 9789401438599
Auteur(s) : Carlo Leget
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geloofsopbouw
Thema : Omgaan met dood en verlies
Uitgever : Lannoo
Verschenen : November 2016
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 216
Afmetingen : 240 x 155 x 20 mm
Gewicht : 382 gram